O nas

Moja przygoda z branżą zoologiczną rozpoczęła się w kwietniu 1997r. Początkowo pracowałem na stanowisku Dyrektora Handlowego do spraw karm dla zwierząt w jednym z największych światowych koncernów. Dzięki temu miałem okazję poznać proces technologiczny, począwszy od badań zmierzających do optymalnego zaspokojenia potrzeb żywieniowych psów i kotów, poprzez pozyskiwanie surowców, po produkcję. Drugi aspekt to dystrybucja czyli zapewnienie dostępności wyprodukowanych karm. Ta dziedzina jest mi najbliższa. Dystrybucja jest moją główną domeną. Praktykuję ją przez całe zawodowe życie, czyli już od ponad 20 lat.

Moje dotychczasowe doświadczenia nie czynią mnie uniwersalnym ekspertem. Myślę że jest wiele osób, które lepiej ode mnie znają szczegóły tajników żywienia zwierząt. Jednak potrafię ocenić, które produkty w poszczególnych kategoriach jakościowych są warte polecenia i którzy producenci traktują naszych podopiecznych z należytą troską.

Dlatego po wnikliwej analizie zdecydowałem się na pozostawienie do Państwa dyspozycji wyłącznie takich produktów, które spełniają najbardziej surowe normy jakościowe, niejednokrotnie znacząco je przewyższając.

W naszej ofercie znajdują się dwie marki suchych karm dla psów i jedna sucha karma dla kotów. Są to karmy WILDBORN, WOLFSBLUT i WILDCAT. Suche karmy dla psów WILDBORN i WOLFSBLUT i  sucha karma dla kotów WILDCAT są przez nas importowane bezpośrednio z magazynów producentów.

Mokra karma dla kotów PETIT CUISINE uzupełnia nasze portfolio asortymentowe i jest kupowana w Polsce bezpośrednio od producenta.

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.

Z pozdrowieniami

Tomasz Furman

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl